page_banner

Tuotteet

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optinen lähetin

Lyhyt kuvaus:

100 Gt / s CFP4 on suunniteltu 100 Gt: n Ethernet-portille. Ne ovat yhteensopivia CFP MSA: n, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4: n, IEEE802.3bm: n CAUI-4: n ja CEI-28G-VSR: n kanssa. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.


Tuotetiedot

Tuotteen Kuvaus

CFP4 LR4 muuntaa 4 25 Gb / s: n sähköisen datan tulokanavaa 4: ksi LAN WDM -optisen signaalin kanavaksi ja multipleksoi ne sitten yhdeksi kanavaksi 100 Gb / s optista lähetystä varten. Käänteisesti vastaanottimen puolella moduuli purkaa 100 Gb / s: n optisen tulon 4 kanavaksi LAN WDM -optista signaalia ja muuntaa ne sitten 4 sähköisen datan ulostulokanavaksi.
Neljän lähiverkon WDM-kanavan keskiaallonpituudet ovat 1295,56, 1300,05, 1304,58 ja 1309,14 nm IEEE 802.3ba: ssa määritetyn LAN WDM -aallonpituuden ruudukon jäseninä.

Tuotteen ominaisuus

Kuumasti liitettävä CFP4 MSA -muodostuskerroin
Lähetin: jäähdytetty 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Vastaanotin: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G-sarjaportti (CEI-28G-VSR)
Jopa 10 km: n ulottuvuus G.652 SMF: lle
MDIO-hallintaliittymä digitaalisella diagnostiikkavalvonnalla
Yksi + 3,3 V: n virtalähde
Kaksipuolinen LC-astia
Käyttökotelon lämpötila: 0 ~ 70oC
RoHS-6-yhteensopiva

Sovellus

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Tuote-erittely

Parametri

Tiedot

Parametri

Tiedot

Muotoseikka

CFP4

Aallonpituus

4 LAN WDM

Suurin tiedonsiirtonopeus

103,1 Gbps

Suurin lähetysetäisyys

10 km

Liitin

Kaksipuolinen LC

Media

SMF

Lähettimen tyyppi

LAN-WDM EML

Vastaanottimen tyyppi

PIN-koodi

Diagnostiikka

DDM tuettu

Lämpötila-alue

0--70 ° C (32--158 ° F)

Laatutesti

1

TX / RX-signaalin laadun testaus

2

Nopeuden testaus

3

Optisen spektrin testaus

4

Senstivity Testing

5

Luotettavuuden ja vakauden testaus

6

Päätytestaus

Laatusertifikaatti

xinfu

CE-sertifikaatti

safd (2)

EMC-raportti

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Edellinen:
  • Seuraava: