page_banner

Tuotteet

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optinen lähetin-vastaanotin

    SFP28-lähetinvastaanottimet ovat korkean suorituskyvyn, kustannustehokkaita moduuleja, jotka tukevat tiedonsiirtonopeutta 25 Gbps ja linkin enimmäispituutta 10 km SMF: llä. Se on suunniteltu 25GBASE-LR Ethernet- ja 25,78125 Gb / s yksikaistaiselle 100GE LR4 -portille. Ne ovat yhteensopivia SFF-8402 ja SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ja IEEE 802.3 kanssa 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, luokka B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optinen lähetin-vastaanotin

    SFP28-lähetin-vastaanotin on erittäin pienikokoinen optinen lähetin-vastaanotinmoduuli, joka muuntaa 25Gbit / s sarja-PECL- tai CML-sähkötiedot sarjaoptiseksi dataksi, joka on 25GBASE-SR-standardin mukainen. Se on suunniteltu nopeille tallennusalueiden verkoille, tietokoneryhmän ristikytkennöille, mukautetuille nopeille dataputkille ja Inter Rack Connectionille. Ne ovat yhteensopivia standardien SFF-8431, SFF-8432 ja IEEE 802.3ae 25GBASE-LR kanssa.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28-lähetin-vastaanottimet on suunniteltu käytettäviksi Ethernet-linkeissä, joiden tiedonsiirtonopeus on enintään 25,78 Gb / s ja linkin pituus enintään 10 km. Ne ovat SFF-8472-yhteensopivia ja yhteensopivia SFF-8432: n ja SFF-8431: n soveltuvien osien kanssa. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.