page_banner

Tuotteet

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

Lyhyt kuvaus:

SFP28-lähetin-vastaanottimet on suunniteltu käytettäviksi Ethernet-linkeissä, joiden tiedonsiirtonopeus on enintään 25,78 Gb / s ja linkin pituus enintään 10 km. Ne ovat SFF-8472-yhteensopivia ja yhteensopivia SFF-8432: n ja SFF-8431: n soveltuvien osien kanssa. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.


Tuotetiedot

Tuotteen Kuvaus

SFP28-lähetin-vastaanottimet on suunniteltu käytettäviksi Ethernet-linkeissä, joiden tiedonsiirtonopeus on enintään 25,78 Gb / s ja linkin pituus enintään 10 km. Ne ovat SFF-8472-yhteensopivia ja yhteensopivia SFF-8432: n ja SFF-8431: n soveltuvien osien kanssa. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.

Tuotteen ominaisuus

Tukee 25,78125 Gb / s sarjaporttia

Jopa 10 km lähetys SMF: llä

Jäähtymätön DFB-laser ja PIN-vastaanotin

Kuumaliitettävä SFP28-jalanjälki

Sisäänrakennetut digitaaliset diagnostiikkatoiminnot

Yksi + 3,3 V: n virtalähde

Virrankulutus alle 1,3 W

Käyttökotelon lämpötila: -40 ~ + 85°C

Sisäinen CDR sekä lähettimen että vastaanottimen kanavalla

Tuki CDR-ohitus

SFP28 MSA -paketti simplex LC -liittimellä, kaksisuuntainen

Sovellus

25GBASE-BX 25G Ethernet

25,78125 Gb / s yksikaistainen 100GE LR4

Muut optiset linkit

Tuote-erittely

Parametri Tiedot Parametri Tiedot
Muotoseikka SFP28 Aallonpituus 1270 nm / 1330 nm
Suurin tiedonsiirtonopeus 25,78125 Gbps Suurin lähetysetäisyys 10 km
Liitin LC simplex Media SM
Lähettimen tyyppi 1270 nm DFB

1330 nm DFB

Vastaanottimen tyyppi PINTIA
Diagnostiikka DDM tuettu Lämpötila-alue 0-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX-virta -5 ~ + 2dBm Vastaanottimen herkkyys <-13dBm
<-13dBm Tehon kulutus 3,5 W Sukupuuttoon suhde

3,5 dB

1

Laatutesti

2

TX / RX-signaalin laadun testaus

3

Nopeuden testaus

4

Optisen spektrin testaus

5

Senstivity Testing

6

Luotettavuuden ja vakauden testaus

Päätytestaus

xinfu

Laatusertifikaatti

safd (2)

CE-sertifikaatti

safd (3)

EMC-raportti

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optinen lähetin-vastaanotin