page_banner

Tuotteet

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6 Gb / s SFP + CWDM 80 km DDM DFB Duplex LC optinen lähetin

    Lähetin-vastaanottimet on suunniteltu suurille nopeille tallennusalueiden verkoille, tietokoneryhmän ristikytkennälle, OBSAI-liitännälle, CPRI-liitännälle, mukautetuille nopeille dataputkille ja Inter Rack -yhteydelle. Lähetin-vastaanotinmoduuli on SFP + Multi-Source Agreement (MSA) -yhteensopiva ja yhteensopiva RoHS-vaatimusten kanssa.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6 Gb / s SFP + CWDM 40 km DDM DFB Duplex LC optinen lähetin

    Lähetin-vastaanottimet on suunniteltu suurille nopeille tallennusalueiden verkoille, tietokoneryhmän ristikytkennälle, OBSAI-liitännälle, CPRI-liitännälle, mukautetuille nopeille dataputkille ja Inter Rack -yhteydelle. Lähetin-vastaanotinmoduuli on SFP + Multi-Source Agreement (MSA) -yhteensopiva ja yhteensopiva RoHS-vaatimusten kanssa.