page_banner

Tuotteet

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optinen lähetin-vastaanotin

    10 Gb / s SFP + SR on suunniteltu käytettäväksi 10 Gigabitin Ethernet-linkeissä monimoodikuitujen kautta. Ne ovat SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ja 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I mukaisia. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat käytettävissä 2-johdinisen sarjaliitännän kautta, kuten SFF-8472 määrittelee.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optinen lähetin

    10 Gb / s parannetut pienikokoiset, kytkettävät SFP + -lähetinvastaanottimet on suunniteltu käytettäväksi 10 Gigabitin Ethernet-linkeissä jopa 10 km yksimoodikuitujen yli. Ne ovat standardien SFF-8431, SFF-8432 ja IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ja 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L mukaisia. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat käytettävissä 2-johdinisen sarjaliitännän kautta. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optinen lähetin

    10 Gb / s: n parannetut pienikokoiset, kytkettävät SFP + -lähetin-vastaanottimet on suunniteltu käytettäväksi 10 Gigabitin Ethernet-linkeissä jopa 20 km yksimoodikuitujen yli. Ne ovat standardien SFF-8431, SFF-8432 ja IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ja 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L mukaisia. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat käytettävissä 2-johdinisen sarjaliitännän kautta. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optinen lähetin

    10 Gb / s Pluggable SFP + -lähetinvastaanottimet ovat parannettuja pienikokoisia Pluggable SFP + -lähetin-vastaanottimia, jotka on suunniteltu käytettäviksi 10 gigabitin moninopeuksisissa linkeissä jopa 40 km: n yksimoodiseen G.652-kuituun. Ne ovat standardien SFF-8431 1, SFF-8432 2 ja 10GBASE-ER / EW mukaisia; tukee 4x, 8x ja 10x kuitukanavaa sekä CPRI-vaihtoehtoja 2-8, yli 40 km linkkejä.
    Digitaalisia diagnostiikkatoimintoja on saatavana 2-johtimisen sarjaliitännän kautta, kuten SFF-8472 on määritelty. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10 Gb / s SFP + 1550 nm 40 km DDM EML LC Duplex -optinen lähetin

    10 Gb / s Pluggable SFP + -lähetinvastaanottimet ovat parannettuja pienikokoisia Pluggable SFP + -lähetin-vastaanottimia, jotka on suunniteltu käytettäviksi 10 gigabitin moninopeuksisissa linkeissä jopa 40 km: n yksimoodiseen G.652-kuituun. Ne ovat standardien SFF-8431 1, SFF-8432 2 ja 10GBASE-ER / EW mukaisia; tukee 4x, 8x ja 10x kuitukanavaa sekä CPRI-vaihtoehtoja 2-8, yli 40 km linkkejä.
    Digitaalisia diagnostiikkatoimintoja on saatavana 2-johtimisen sarjaliitännän kautta, kuten SFF-8472 on määritelty. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optinen lähetin

    10 Gb / s Pluggable SFP + ZR -lähetin-vastaanottimet ovat parannettuja Small Form Factor Pluggable SFP + -lähetin-vastaanottimia, jotka on suunniteltu käytettäviksi 10GBASE-ZR / ZW -laitteissa, jopa 80 km: n G.652-yksimoodikuidussa. Ne ovat SFF-8472 ja SFP + MSA, SFF-8431 ja SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Part 15, luokka B ja Telcordia GR-468-CORE -yhteensopivia.
    Digitaalisia diagnostiikkatoimintoja on saatavana 2-johtimisen sarjaliitännän kautta, kuten SFF-8472 on määritelty. Optiset lähetinvastaanottimet täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.